Fotoselli Cam Kapı

Radar sistemi, şifreli geçiş, kartlı geçiş gibi sistemler ile yayalara geçiş veren ve kendi içinde özel bir yazılım sistemine sahip genelde alüminyum gövdeden oluşan motorlu bir kapıdır. Yaya trafiğinin çok yoğun olan binalarda ileri teknoloji ile donatılmış otomatik olarak açılıp kapanabilen kapılardır. Genelde cam ve alüminyum malzeme ile donatılmıştır. Bu kapılar estetik görünümleri ve geleceğin tasarımlarını bünyesinde barındırması ile dikkat çekmektedirler. Ayrıca bina içi iklimlendirmede de oldukça büyük görev gören önemli bir araçtır. Soğuk ve sıcağın diğer kapılara göre bina dışında kalmasında fotoselli kapıların bariz bir üstünlüğü vardır. Bu da bu kapıların enerji tasarrufunda ne kadar önemli bir rol oynadığını göstermektedir.

Mekanizmalarda her tek kanatta kullanılan iki çift üçlü tekerlek sistemi sayesinde,herhangi bir çarpma anında çarpma sonucunda kapı kanatlarının yerinden çıkma ihtimali yoktur.Mekanizma motor,kontrol ünitesi,elektronik aksamı,tekerler ve bağlantı sistemleri komple ithaldir.

Mekanizma gövdesi ve kapağı diğer tüm alüminyum doğramalar otomatik kapıya göre dizayn edilmiştir.Dizayn aşamasında tüm birşleşim detaylarında sızdırmazlık ön plana alınarak uygun fitil ve fırça sistemleri geliştirilmiş ve bu detaylar kapının estetiğini tamamlayan modern bir çizgi ile çözülmüştür.

Fotoselli kapılar her türlü kartlı,şifreli,butonlu,parmak izli geçiş sistemlerine bağlanabilme özelliğine sahiptir.

TOP