Fotoselli Cam Kapılar

Radar sistemi, şifreli geçiş, kartlı geçiş gibi sistemler ile yayalara geçiş veren ve kendi içinde özel bir yazılım sistemine sahip genelde alüminyum gövdeden oluşan motorlu bir kapıdır. Yaya trafiğinin çok yoğun olan binalarda ileri teknoloji ile donatılmış otomatik olarak açılıp kapanabilen kapılardır. Genelde cam ve alüminyum malzeme ile donatılmıştır. Bu kapılar estetik görünümleri ve geleceğin tasarımlarını bünyesinde barındırması ile dikkat çekmektedirler. Ayrıca bina içi iklimlendirmede de oldukça büyük görev gören önemli bir araçtır. Soğuk ve sıcağın diğer kapılara göre bina dışında kalmasında fotoselli kapıların bariz bir üstünlüğü vardır. Bu da bu kapıların enerji tasarrufunda ne kadar önemli bir rol oynadığını göstermektedir.

Mekanizmalarda her tek kanatta kullanılan iki çift üçlü tekerlek sistemi sayesinde,herhangi bir çarpma anında çarpma sonucunda kapı kanatlarının yerinden çıkma ihtimali yoktur.Mekanizma motor,kontrol ünitesi,elektronik aksamı,tekerler ve bağlantı sistemleri komple ithaldir.

Mekanizma gövdesi ve kapağı diğer tüm alüminyum doğramalar otomatik kapıya göre dizayn edilmiştir.Dizayn aşamasında tüm birşleşim detaylarında sızdırmazlık ön plana alınarak uygun fitil ve fırça sistemleri geliştirilmiş ve bu detaylar kapının estetiğini tamamlayan modern bir çizgi ile çözülmüştür.

Fotoselli kapılar her türlü kartlı, şifreli, butonlu, parmak izli geçiş sistemlerine bağlanabilme özelliğine sahiptir. 

Mevcut toplumumuzu etkileyen en fütüristik görünümlü yeniliklerden biri fotoselli cam kapıdır. Eminim filmlerde ya da bilim kurgu programlarında görmüşsünüzdür ya da sahip olan birini tanıyorsunuzdur. Bu kapılar birçok yönden oldukça inanılmaz.

Bu ürünlerini şaşırtıcı yapan birkaç farklı şey var.

İlk ​​olarak, fotoselli cam kapılar kırılmaz özelliğe sahiptir. Bu kapılarda, ışığın önden değil, kapının arkasından yayılmasına neden olan küçük bir arıza vardır.

Işık oldukça yüksek bir frekansta yayılır ve elektrik sinyaline dönüştürülemez. Bu nedenle, biri kapıdaki camı kırsa bile, size herhangi bir şekilde zarar vermelerinin imkânı yoktur.

Bu tür kapıları bu kadar harika yapan şey budur ve aynı zamanda son derece güvenli olmasını sağlar.

Fotoselli cam kapılarla ilgili bir başka şaşırtıcı şey, insan hareketini de algılayabilmeleridir. Yüzünüzü tanıyacaklar ve sizi uzaktan bile tanıyacaktır.

Bu, binanızı korumak, bir insanın çantanızı çalmasını engellemek, bir yatak odasından gelen güneş ışığını engellemek ve diğer birçok amaç için kullanılabilir.

Son olarak, tamamen güvenlidir. Herhangi bir şekilde ona zarar vermenin bir yolu yoktur ve ona dokunmak veya kırmak konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Güç vermek için gerekli herhangi bir voltaj bile yoktur. Bu, tamamen güvenli olduğu ve kesinlikle almanız gereken bir şey olduğu anlamına gelir.

Bilmeniz gereken bir durum da fotoselli cam kapıların bir profesyonel tarafından kurulmasına gerek olmadığıdır.

Bunu kendi başınıza bile kurabilirsiniz. Kendin yap işleri konusunda uzman olmayan biri için bile aslında oldukça kolay. Temel olarak tek yapmanız gereken panelini alıp kapı çerçevesine oturtmak. Ardından, tüm kapıyı yerine yapıştırın. Birkaç saniye sürecek ve sunduğu koruma için buna değer.

Bunlar fotoselli cam kapının sadece birkaç özelliğidir. Tabii ki, çok daha fazlası var. Sonuç olarak, bu kapılar inanılmaz derecede faydalıdır ve kendinizi ve eşyalarınızı davetsiz misafirlerden korumak istiyorsanız, evinize veya işinize bir kapı takmanız gerekir.

Kullanımı inanılmaz derecede kolaydır ve evinize ne kadar önem verdiğiniz konusunda büyük bir fark yaratacaktır. Herkesin sahip olması gereken bir şey ve çok sevecekleri bir şey.

Fotoselli Cam Kapı Fiyatları

Fotoselli cam kapı fiyatları incelendiğinde ilk önce bilinmesi gereken nokta bunu hangi ebatlarda almanız gerektiğidir. Buna göre bir kesim yapılır ve size özel camınız teslim edilir ve takma konusunda ekiplerimiz dilerseniz yardıma da gelirler.

Hemen Hermes firmasını arayarak fotoselli cam kapı fiyatları hakkında ebat bilgisini verip bilgi alabilirsiniz.