Otomatik Bariyer

Kamu kurum ve kuruluşları girişleri için, otopark, apartman ve site, endüstriyel tesis gibi daha pek çok alan için tercih edebileceğiniz bariyer sistemi 24 Volt DC akım ile çalışmaktadır. Açılma ve kapanması esnasında kullanılan switchlerin ayarlanabilir özelliği bulunmakla birlikte engel tanıma özelliğiyle de güvenli kullanımlarınıza uygun olarak otomatik kollu bariyer güveninize kalıcı bir itimat sağlayacak. Harici akü bağlantısı yapılarak da kullanılabilecek olan mekanizma olası bir güç kesintisi durumunda kesintisiz kullanım imkanını sizlere sunuyor.

Otomatik geçiş sistemlerine uygunluğunun yanında iki bariyer ile senkronize de çalışabilecek olan bariyer modeli ıp54 koruma sınıfına da dahil edilmiştir. %80’e varan çalışma sürekliliğinde tercih ettiğiniz alanlarda yoğun kullanımlara uygun olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz bariyer -20 derece ile 50 derece arasında çalışma ortam sıcaklığında sorunsuz çalışma performansı ile rahatlığı ve konforu bir arada yaşamanızı sağlıyor.

Güçlü yay yapısında zengin aksesuar seçeneklerinden de faydalanarak kullanımda konforu maksimum düzeye çıkaracağınız işlevsel özellikler ön plana çıkacaktır. Uzun yıllar kullanımlarınıza dayanım gösterecek kapasitede sağlamlığı ile estetik dizaynını yıllarca koruyan kollu bariyer  bütçenize sağladığı tasarruf ile de memnuniyetinize kalıcı bir itimat oluşturacak.

TOP