Katlanır PVC Kapılar

 • Polyester destekli 900-1200 gr zengin renk seçenekleri olan ithal branda
 • Metal aksamlar galvaniz kaplama,isteğe göre krom sac yada elektrostatik toz boya uygulaması
 • Avrupa,yerli ve Uzakdoğu motor seçenekleri
 • Rüzgara ve dış etkenlere karşı güçlendirilmiş çelik ara barlar
 • Standart emniyet fotoseli
 • Elektrik kesilmelerinde manuel kullanabilme
 • Otomatik kapanma ve yarı açık pozisyonda bekletme
 • Karşıt yük gerektirmeyen motor sistemi
 • Kolay montaj
 • İkaz lambası, fotosel, manyetik dedektör, radar, ikaz lambası gibi opsiyonlar
 • Bakım gerektirmeyen motor
 • Net geçişler için en az mekanizma alanı

Esasen bir kapıdan geçişe izin vermek için kendi üzerine katlanan birçok katlanır panelden yapılmış bir kapıdır. Tipik olarak, bu kapılar küçük ve büyük ticari işletmelerin yanı sıra konutlarda bulunur.

Ayrıca, üretmek için fazla enerji harcamazlar ve bu nedenle de geri dönüştürülebilirler. Ancak aklınıza şu soru gelebilir: Bu kapıları kurmanın faydaları nelerdir?

Bir kişinin katlanır PVC kapının faydalarını düşünürken sorması gereken gerçekten önemli birkaç soru vardır.

İlk olarak, ekstra ses yalıtımına ihtiyaçları olup olmadığı sorulmalıdır. Birçok kişi, bir apartmanda bunun kurulması gerektiğini düşünmektedir. Katlanır bir PVC kapının sağladığı yalıtım tek başına ihtiyaç duyulan ses yalıtımını sağlayabilir.

Ayrıca, akordeon kapılar sunan bazı Katlanır PVC kapı türleri de bulunmaktadır. Bu, kişinin kurulum süreciyle veya akordeon kapılarla ilgili olağan sorunlardan herhangi biriyle uğraşmak zorunda olmadığı anlamına gelir.

Bu kapıların çoğu standart olarak siyah renkte gelir, ancak kişinin seçebileceği bir dizi farklı renk vardır.

Akordeon kapı üzerine katlanır PVC kapı takmanın bir başka avantajı da ek güvenliktir. Akordeon kapıların hırsızlar için çok kolay manipüle edilebildiği kanıtlanmış bir durumdur.

Bu kapıların çalışma şekli nedeniyle, içeri girmeleri durumunda, davetsiz misafirlerin evinize girmesi genellikle çok daha zor olacaktır. Bunun nedeni, tüm kapı menteşelerinin aynı anda açılmasıdır. Bu, bir kapıyı açmaya zorlamayı çok daha zor hale getirir.

Geleneksel bir kapı üzerine bir katlanır PVC kapı takmanın bir başka yararı önemli ölçüde daha fazla enerji tasarrufu sağlamasıdır. Bir evin hem soğutulması hem de ısıtılması söz konusu olduğunda, bu kapı, diğer birçok kapı tipinden çok daha yüksek verimlilik derecesine sahiptir.

Bunun nedeni, PVC kapı yapımında kullanılan malzemenin yaklaşık yüzde doksan havadan oluşmasıdır. Bu son derece verimli tasarımın bir sonucu olarak, bu kapılar tüm yıl boyunca sabit bir oda sıcaklığını koruyabilir.

Katlanır PVC kapıların birçok olumlu avantajı olsa da bazı dezavantajları da bulunmaktadır. En yaygın dezavantajlardan biri, Katlanır bir kapının daha fazla bakım gerektirmesidir.

Menteşeler tek bir birim olarak satılmak yerine birbirine bağlı olduğundan, genellikle yılda birkaç kez ayarlanması gerekir.

Aynı şekilde özellikle sürgülü veya katlanır kapılar kadar dayanıklı olmayan akordeon kapılarda menteşeler zamanla aşınma eğilimindedir.

Hermes firmasına ulaşarak hemen detaylar hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve piyasanın en iyi katlanır PVC kapı siparişi verebilirsiniz.