Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk

ÇELİK KEPENK PROFİL ÇEŞİTLERİ

HRS 120 Patlayıcı ve yanıcı maddelere,rüzgar,kar ve yağmur gibi kötü hava şartlarına karşı kavisli yapısı itibari ile mukavemetlidir.Geniş açıklığı olan mekanlar için idealdir.Tek cidarlı olup,kapının boyutlarına göre 0,80-1,00-1,20 mm et kalınlıklarında galvanizli çelik malzemeden üretilir. Pencereli ve mikro delikli çeşitleri ile farklı kullanım alternatiflerine cevap verir.Işık ses ve hava sirkülasyonunun zorunlu olduğu mahaller için mikro delikli panel idealdir.Ayrıca mikro delikli panel transparan özelliğinden dolayı vitrinlerin estetik görüntüsünü bozmaz.Mekanı içten ışıklandırmak sureti ile içerideki görüntüyü dışarıya gösterir.

HRS 110 Çift cidarlı her biri 0,60-0,80 mm et kalınlığında 2 adet galvenizli çelik profilden üretilir.İçi taşyünü izolasyonludur.Esnemez,güçlü rüzgarlara karşı dayanıklı olup,aynı zamanda ısı kesişi ile enerjiyi arttırır.Merkezi ısıtma-soğutmalı binalarda ,ses izolasyonunun önemli olduğu mekanlarda kullanılır.

HRS 80 Tek cidarlı özel form verilmiş,galvanizli çelk malzemeden,kapının boyutlarına göre 0,80-1,2 mm et kalınlığında üretilir.bombeli yapısı itibari ile mukavemetlidir.Her tip motor ve boruya göre kullanılabilir.Diğer panellere göre sarımı küçüktü ve az yer kaplar.

(NALLIK) BAZA PROFİLİ

Kapı eteklerine monte edilen ve kapıda kullanılan panel et kalınlığı ince bile olsa en az 1,20 mm ve üstü et kalınlığında ST 37 galvanizli çelik malzemeden üretilen bu profiller kapının rüzgara karşı daha mukavim olmasına yardım eder.Bu profillere monte edilen özel fitiller ise kapı ile zemin arasındaki pürüzleri kompanse ederek düzgün bir duruş ve sızdırmazlık sağlar.

KILAVUZ (OLUK) TİPLERİ

Kullanılacak oluklu kılavuz tipi montaj yerinin durumuna ve seçilecek panel tipine göre farklılık gösterir.Oluk içine monte edilen özel fırça ve lastik fitiller,panel ve çalışma kılavuzu arasındaki sürtünmeyi minumuma indirerek rahat ve sessiz bir çalışma sağlar.

FİLE KAPI TİPLERİ

F16 iç boru; 1.5 mm et kalınlığında elektro-galvaniz boru.Dış boru;eloksallı alüminyum malzemeden imaldir.Bağlantı lamaları,4 mm kalınlığında termiklenmiş alüminyum ile mukavemetlendirilmiştir.Kullanılan malzemelerin özelliği itibari ile paslanmaz,görüntüsü bozulmaz.Vitrin önü ve gerisinde kullılabilir.Her montaj tipine uyum sağlayabilen modern ve şık görünümlü bir modeldir.

F13 iç boru; 1.5 mm et kalınlığında elektro-galvaniz boru.Dış boru;eloksallı alüminyum malzemeden imaldir.Bağlantı lamaları,3 mm kalınlığında termiklenmiş alüminyum ile mukavemetlendirilmiştir.Modern ve şık görüntüsü ile eski klasik file kepenklere alternatif yeni bir modeldir.Kullanılan malzemenin özelliği itibari ile paslanmaz görüntüsü bozulmaz,boya istemez dolayısı ile ekonomiktir.

 

TOP