ÇELİK KEPENK PROFİL ÇEŞİTLERİ

HRS 120 Patlayıcı ve yanıcı maddelere,rüzgar,kar ve yağmur gibi kötü hava şartlarına karşı kavisli yapısı itibari ile mukavemetlidir.Geniş açıklığı olan mekanlar için idealdir.Tek cidarlı olup,kapının boyutlarına göre 0,80-1,00-1,20 mm et kalınlıklarında galvanizli çelik malzemeden üretilir. Pencereli ve mikro delikli çeşitleri ile farklı kullanım alternatiflerine cevap verir.Işık ses ve hava sirkülasyonunun zorunlu olduğu mahaller için mikro delikli panel idealdir.Ayrıca mikro delikli panel transparan özelliğinden dolayı vitrinlerin estetik görüntüsünü bozmaz.Mekanı içten ışıklandırmak sureti ile içerideki görüntüyü dışarıya gösterir.

HRS 110 Çift cidarlı her biri 0,60-0,80 mm et kalınlığında 2 adet galvenizli çelik profilden üretilir.İçi taşyünü izolasyonludur.Esnemez,güçlü rüzgarlara karşı dayanıklı olup,aynı zamanda ısı kesişi ile enerjiyi arttırır.Merkezi ısıtma-soğutmalı binalarda ,ses izolasyonunun önemli olduğu mekanlarda kullanılır.

HRS 80 Tek cidarlı özel form verilmiş,galvanizli çelk malzemeden,kapının boyutlarına göre 0,80-1,2 mm et kalınlığında üretilir.bombeli yapısı itibari ile mukavemetlidir.Her tip motor ve boruya göre kullanılabilir.Diğer panellere göre sarımı küçüktü ve az yer kaplar.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor, siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

‘En iyi çözümü en yeni hizmet ile sunmak’ vazgeçemeyeceğimiz en önemli ilkemiz ve misyonumuzdur.’Bulunduğumuz sektör içerisinde tüm firmalar tarafından referans model alınan bir firma olabilmek ise gelecek ile ilgili en büyük planımız ve vizyonumuzdur. 

(NALLIK) BAZA PROFİLİ

Kapı eteklerine monte edilen ve kapıda kullanılan panel et kalınlığı ince bile olsa en az 1,20 mm ve üstü et kalınlığında ST 37 galvanizli çelik malzemeden üretilen bu profiller kapının rüzgara karşı daha mukavim olmasına yardım eder.Bu profillere monte edilen özel fitiller ise kapı ile zemin arasındaki pürüzleri kompanse ederek düzgün bir duruş ve sızdırmazlık sağlar.

(NALLIK) BAZA PROFİLİ

Kullanılacak oluklu kılavuz tipi montaj yerinin durumuna ve seçilecek panel tipine göre farklılık gösterir.Oluk içine monte edilen özel fırça ve lastik fitiller,panel ve çalışma kılavuzu arasındaki sürtünmeyi minumuma indirerek rahat ve sessiz bir çalışma sağlar.

FİLE KAPI TİPLERİ

F16 iç boru; 1.5 mm et kalınlığında elektro-galvaniz boru.Dış boru;eloksallı alüminyum malzemeden imaldir.Bağlantı lamaları,4 mm kalınlığında termiklenmiş alüminyum ile mukavemetlendirilmiştir.Kullanılan malzemelerin özelliği itibari ile paslanmaz,görüntüsü bozulmaz.Vitrin önü ve gerisinde kullılabilir.Her montaj tipine uyum sağlayabilen modern ve şık görünümlü bir modeldir.

F13 iç boru; 1.5 mm et kalınlığında elektro-galvaniz boru.Dış boru;eloksallı alüminyum malzemeden imaldir.Bağlantı lamaları,3 mm kalınlığında termiklenmiş alüminyum ile mukavemetlendirilmiştir.Modern ve şık görüntüsü ile eski klasik file kepenklere alternatif yeni bir modeldir.Kullanılan malzemenin özelliği itibari ile paslanmaz görüntüsü bozulmaz,boya istemez dolayısı ile ekonomiktir.

Mağazalar için güvenlik önlemleri söz konusu olduğunda önemli bir gerekliliktir. Mağazanızı hırsızlıktan korur çünkü mağaza kapısını kapatır kapatmaz tüm mağaza personeli ve iş istasyonları otomatik olarak kapılarını kapatacaktır.

Bu sayede mesai saatleri dışında kimsenin dükkanınıza girememesi sağlanır ve herhangi bir suçlu bunu yapmaya kalkarsa otomatik sisteminiz tüm kapıları otomatik olarak kapatır.

Bu sistemler mağaza hırsızlığını önlemede çok etkilidir. Çünkü şirketinizi ve müşterilerinizi korumak için her şeyi yaptıklarını bilerek personelinize daha fazla güven verir.

Bu, güvenliğin büyük bir endişe kaynağı olduğu bankalar veya dükkanlar gibi yüksek riskli sektörlerde çalışıyorsanız özellikle önemlidir.

Mevcut otomatik sistemlerin birçok farklı avantajı vardır ve bu da onları mağazalarda güvenlik için bir numaralı tercih haline getirir.

Güvenlik için otomatik sistemleri kullanmanın temel faydalarından biri, kullanımlarının son derece basit olmasıdır.

Tüm makineler, sensörler tarafından tetiklenen merkezi bir kontrol panosuna bağlıdır. Dükkanlar için otomatik kepenk sistemleri, kapıları açanlar gibi diğer otomatik sistemlerle aynı şekilde çalışır.

Mağazalar için otomatik kepenk çeşitleri için mevcut sistemler, işletmeniz için gereken güvenlik miktarına bağlı olarak birçok boyutta gelir.

Mağazanıza giren ve çıkan insan akışını düzenlemenize izin veren tekli çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Veya ayrı ayrı kontrol edilen birden fazla kapı seçebilirsiniz. Her iki durumda da dükkanlar için otomatik kapı sistemi, mağazanıza kimin girip çıkacağını kontrol etmek için oldukça etkili ve güvenli bir mekanizmadır.

Ayrıca, herhangi bir acil durumda personelinizin hızlı bir şekilde yardım çağırmasını sağlayacak bir tuş takımı ve panik düğmelerine sahiptir. Bu özellikler, dükkanlar için kullanımını kolay ve güvenilir hale getirir.

Mağazalar için çeşitli stil ve renklerde mevcuttur. Bu nedenle, genel görünümünüze uygun olanı kolayca bulabilirsiniz.

Gün içinde mağazanıza girip çıkan müşterileriniz varsa ve dışarısı aydınlıksa, dükkanlar için renkli bir otomatik kepenk sistemi tercih etmeniz iyi bir fikir olacaktır.

Bu, mağazanızın dış alanlarını aydınlık tutmanızı sağlayacak ve gece boyunca iç alanları kapatırken bol görünürlük sağlayacaktır. Bazı otomatik kepenkler, gece yarısı tüm personeli uyandıran alarmlar gibi ek güvenlik önlemlerine sahiptir.

Otomatik Kepenk Fiyat Bilgisi

Mağazalar için otomatik kepenk fiyat konusuna Hermes firması çok dikkat ederek ulaşılabilir şekilde ayarlamıştır. Bunlar genellikle oldukça pahalıdır, ancak otomatik kepenk fiyatı ve kurulum konusunda hemen Hermes firmasını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Çoğu durumda, elektrik işleri hakkında biraz bilgi sahibi olmanız koşuluyla, otomatik mekanizmayı kendi başınıza da kurabileceksiniz.

Mağazalar için otomatik kepenk sistemi kurmanın oldukça basit bir işlem olduğunu öğrenince şaşıracaksınız ve iş aletlerinizin yardımıyla birkaç saat içinde işi tamamlayabileceksiniz.

Mağazalar için kurmadan önce, binanın ana noktalarını tanımlamak için birkaç dakika ayırmanız önemlidir.

Genel bir kural olarak, kepenk sistemlerinin maliyeti hesaplanırken alışveriş merkezindeki tüm pencere ve kapılar dikkate alınmalıdır.

Çünkü alışveriş merkezlerinde ana giriş, garaj, depo kapıları, yemekhane ve diğer alanlar için otomatik mekanizmalar mevcuttur.

Bu alanlardaki tüm pencereler, kurulacak otomatik mekanizmanın boyutlarının belirlenmesi için ölçüm yapılmalıdır.